Üretim Tesisi

Üretim Hattımız

Mühendislik

Bursa NOSAB Dökümcüler Sanayi Sitesi’ nde yer alan fabrikamızda mekanik preslerin tasarımı, imalatı ve satışı hizmetleri vermekteyiz. Ürünlerimiz, endüstride en çok tercih edilen en iyi marka firmaların mekanik, elektrik ve elektronik malzemelerini kullanarak, yüksek hassasiyetle imal etmektedir.

Preshane

Makine parkurunda 40 tondan 1000 tona kadar basma kapasitesine sahip çeşitli eksantrik ve hidrolik presler ile giyotin, abkant, torna, kaynak makinelerine sahip olan firmamız, bünyesindeki telerezyon, CNC dikişlem, freze, taşlama gibi ekipmanlarla kalıphane bölümde de aktif şekilde müşterilerine hizmet vermektedir.

Montaj

Üretim işletmelerinde çıktı alınan ürünlerin belirli bir düzene uygun olarak birleştirilmesi ve kullanıma hazır hale getirilmesi görevini üstlenirler. Üretilen parçaların, malzemelerin ve cihazların bir araya getirilip bileştirilmesi işlemi montaj olarak adlandırılır.

Torna

Tasarlanmış bir dizi yüksek hassasiyetli torna hizmeti sunuyoruz. Yüksek kaliteli işlenmiş ürünlere olan bağlılığımızı vurguluyoruz. Sağlanan tornalama işlemleri arasında kesme, yüzeye bakma, diş açma, şekillendirme, delme, tırtılla açma ve delme yer alır.

Taşlama

Her türlü silindir, delik, satıh, çanak, puntasız, taşlama ve takım bileme işleriniz özel ve standart kesici, delici takım imalatı standartlara uygun olarak yapılmaktadır.

Tel Erozyon

Bursa CNC tel erozyon firmaları kaliteli ve doğru hizmetin adresi konumundadır. CNC tel erozyon firmaları, üretim sektörüne kattığı yeniliklerle üreticiyi memnun etmiş ve tüketicinin ihtiyaçlarına da hızlı cevap verilmesini sağlamıştır.

Hızlı Delik Delme ve Diş Çekme

Erozyonla Hızlı Delik Delme Tezgahı (EDM DRILL) , Diğer delme işlemlerine göre daha çok endüstriyel alanlarda ve yüksek teknolojinin kullanıldığı, normal yöntemlerle delik delmenin çok zor ve hatta mümkün olmadığı durumlarda kullanılır.

Dalma Erozyon

Elektroerozyon Teknolojisi (Electrical Discharge Machining (EDM), bağlanmış ve elektrik ileteni bulunan iş parçasına Torna, Freze tezgahlarda istenilen şekli vermek için elektrik boşalmasından faydalanılan daha çok ulaşılamayan noktalara istenilen kalitede ulaşılmasını sağlayan üretim yöntemi.

Abkant Kesim

CNC’de bükülecek parçaların açınımı, arka dayama pozisyonları, bükme sıraları, bükme açıları için gerekli strok ve kalıplar ile bükülecek parçanın uyumluluğu, malzeme bilgileri tanımlanmak şartı ile kontrol ünitesi tarafından otomatik olarak yapılır.

TÜM PROJELERİNİZ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.