Hakkımızda

BURPRES Metal Sanayi A.Ş.

30 yılı Aşkın Tecrübemiz ile, İş ve Ürün Güvenliğinizi Sağlıyoruz...

HAKKIMIZDA

1982 yılında Bursa’da, Gülbahçe mahallesinde faaliyetlerine başlamıştır. O yıllarda sac, kaporta ve kalıp imalatları yapımını sürdürmüştür. 2000’li yılların başında ise BURSA Nilüfer Sanayi Bölgesinde Nosab Dökümcüler Sitesinde toplamda 1200 m2 ‘lik kapalı alana sahip yeni yerine taşınmıştır.

Kuruluş yıllarında atölye bazında olan firmamız şu an itibari ile teknolojik hassas makine ekipmanları ile birlikte; sac, metal enjeksiyon, plastik enjeksiyon, kalıp tasarım, kalıp imalatı ve sac pres basımını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Firmamız, 2007 yılında Bağlantı Elemanları (aparat tutucu) tasarımını ve üretimini kendi bünyesinde gerçekleştirmeye başlamıştır.

Ayrıca, firmamız Medikal sektörünün hastane yataklarında kullanılan kilitlemeli mekanizmaları kendi bünyesinde üretmekle birlikte, kendi patentli DESTAK markamız ile birlikte yurt içi ve yurt dışı müşterilerinin ihtiyaçlarını gidermekteyiz.

Ana misyonumu marka bilinirliğimizi dünya pazarında oluşturmak olan firmamız, ülke ekonomisine daha çok katkı vermeyi hedeflemektedir.

0

ÇALIŞMA SAATLERİ

0

YAPILAN GÖREVLER

0

GERİ DÖNÜŞ ALINDI

KALİTEMİZ

Firmamız, kurulduğu günden bu yana insan sağlığı ve iş güvenliğini ön planda tutmuş, üretimlerini de bu çerçevede gerçekleştirmiştir. Müşteri memnuniyetimiz, sahip olduğumuz en kıymetli kalite belgesidir.

Ürünümüzün diğer markalardan farkı ; konum stabilitesi 1,5 kat fazla , modüler takımın kendi yapısında “y” eksen hassasiyeti “0.01 mm” , “x” ekseni ayarlanabilmektedir. Modüler takım 3 ana gruptan oluşmaktadır.